Blero zbulon titullin e këngës së re

auto_bleroo1480515886.jpg

Këngëtari Blero shumë shpejt pritet të jetë pjesë e festivalit “Kënga Magjike 2016”, ku do të prezantojë para publikut këngën e tij më të re.

Përmes rrjeteve sociale Blero ka treguar projekti i ri është gati në përfundim. dhe vjen shumë shpejt.

Ai ka publikuar në Istagram një foto nga koncerti e fundit, teksa në mbishkrimin e fotos Blero ka shkruar numrin “154”, që me gjasë mund të jetë titulli i këngës së tij më të re.

Është bërë e ditur se Blero do të vijë me baladë në “Këngën Magjike”, të cilës ia ka punuar vet muzikën dhe tekstin.

Mbetet të shihet se si do të jetë performanca e këngëtarit në këtë festival, në të cilin mungon prej vitesh.

Komentet
Top