Zbuloni dëshirat seksuale të partneres përmes shenjës së horoskopit

Dashi Femrat e shenjës së Dashit janë shumë pasionante dhe dinë si ta bëjnë partnerin për vete në shtrat. Ato shpesh e marrin vetë situatën nën kontroll duke e lënë partnerin pa frymë, prandaj janë më fat meshkujt që kanë në krah një partnere të shenjës së dashit pasi mund të shijojnë vërtet një seks […]

Viti 2019 do jetë i vështirë për këtë shenjë të horoskopit

Astrologët japin parashikime të ndryshme për shenjat e horoskopit. Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta që e bën atë të veçantë. Së fundmi astrologët kanë përcaktuar se për personat që i përkasin shenjës së Gaforres, 2019 nuk do jetë vit i lehtë. Gaforret do kenë një vit të stresuar sepse do kenë shumë […]

Sekreti i “tmerrshëm” që fsheh brenda vetes çdo shenjë e horoskopit

Dashi Sekreti juaj më i tmerrshëm dhe që nuk e dini, është se ju kurrë nuk keni marrë ndonjë gjë me ndershmëri në jetën tuaj. Pavarësisht situatës, gjithmonë tentoni të gënjeni. Demi Sekreti juaj më i tmerrshëm është që ju besoni fuqimisht se jeni personi më i qetë dhe më i dashur që njihni. Në […]

Horoskopi, zbuloni se çfarë gruaje jeni në bazë të shenjave

Secila është femërore në mënyrën e vet, por yjet kanë shumë për të thënë për këtë: eksploroni anët e vetes, të cilat ndoshta ende nuk i keni ditur Dita e Grave po afrohet dhe pikërisht me këtë rast, është interesante të vërehet se si çdo grua jeton feminilitetin e saj në një shoqëri, në të […]

Zbuloni talentin tuaj të fshehtë, sipas shenjës së horoskopit!

Secila shenjë është unike në formimin e brendshëm dhe në shprehje. Pikat e forta dhe të dobëta e kanë kulmin në krijimin e personaliteteve situatave mrekullisht të ndryshme. Më poshtë janë aftësitë sekrete të secilës prej shenjave të Horoskopit. Dashi Vetëbesimi i tyre dhe forca e brendshme natyrore rrjedh edhe tek njerëzit përreth. Ata i […]

Horoskopi, lulja më e përshtatshme për çdo shenjë – FOTO

Edhe pse ditët janë ende të ftohta, ne mezi presim ardhjen e pranverës. Dhe yjet na këshillojnë si të thuash “me një lule” Ndër bukuritë që natyra na jep çdo ditë janë edhe lulet, të cilat me ngjyrat e tyre të ndritshme mbushin peizazhet dhe mjediset me të cilat jetojmë me magji. Çdo lule ka […]

Horoskopi, sa të shkathët dhe iniciator janë 12 shenjat?

Shpesh, për të kapur mundësitë që na ofron jeta, është e nevojshme të jemi të shkathët dhe të veprojmë me guxim drejt qëllimeve tona. Për dikë është më e lehtë sepse është një karakteristikë shpesh “e lindur”. Për të tjerët është pak më komplekse dhe nuk ndihen gjithmonë aq të guximshëm sa të rrezikojnë. Horoskopi […]

Horoskopi, yjet ju tregojnë se çfarë muzike ju përshtatet

Kur bëhet fjalë për muzikën, askush nuk mbetet indiferent. Ne të gjithë kemi një këngë të preferuar ose zhanër muzikor, të aftë për të ngjallur tek ne ato emocione që do të donim të na shoqëronin gjithmonë. Ka nga ata që preferojnë meloditë relaksuese dhe ka të tjerë që kanë nevojë për diçka të fortë […]

Sa fëmijë do të kesh? E parashikon shenja e horoskopit

Dashi Jeni shpirt luftëtar dhe sigurisht nuk frikësoheni që të keni një shtëpi si një “fushë beteje”, ku shumë fëmijë luajnë me njëri-tjetrin. Ju mund të keni 3 ose 4 fëmijë, por edhe nëse do të keni vetëm një, shtëpia juaj gjithmonë do të jetë e hapur për miqtë e tyre të vegjël. Kjo është […]

Këto janë pikat tuaja të dobëta sipas shenjës së horoskopit

Të dish pikat e tua të dobëta është e rëndësishme që të përmirësosh veten dhe të dish të mbrohesh në situata të vështira. Sipas shenjës suaj të horoskopit ja kush është pika juaj e dobët. Dashi Personave të shenjës së dashit ju pëlqen të udhëheqin. Duke qenë se kanë të gjitha cilësitë e një lideri […]

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media